افزایش استحکام بنا، زیبایی ساختمان، به روز شدن با امکانات جدید، افزایش سرمایه، بالا بودن هزینه نگهداری از ملک قدیمی، سود آوری مطمئن و... میتواند از محاسن مشارکت در ساخت و اجرا املاک کلنگی به ساختمان ها جدید و بروز اشاره کرد.

مشارکت در ساخت به اینصورت اتفاق می افتد که صاحب یک خانه یا زمین، ملک خود را به سازنده واگذار می‌کند تا آن را به آپارتمان نوساز تبدیل کند. در این توافق سود آور، مالک و سازنده صاحب چند واحد نوساز میشوند .یا در حالتی دیگر به طور مثال افراد ساکن درهر واحد از آپارتمان فرسوده تصمیم به نوسازی ملک خود می‌کنند.

مشارکت در ساخت

در این شرایط بعد از توافق با سازنده در مدت زمانی که آپارتمان نوسازی میشود، هر مالک در ملک دیگری به صورت موقع ساکن میشود و در پایان هر واحد ملک نوساز خود را تحویل میگیرد و طبقاتی که مازاد بر طبقات قبل ساخته شده طی توافقی بین سازنده و مالکان تقسیم میشود که این فرایند علاوه بر افزایش سرمایه، استحکام و نو شدن ملک را به همراه دارد.به طور کلی اگر بخواهیم بگوییم، در توافق مشارکت در ساخت، هر شخص با توجه به آورده ی خود شریک میشود.

شرکت گروه مهندسین فراگامان دلتا با داشتن تجارب متعدد در زمینه مشارکت در ساخت و اجرا ساختمان ها در مناطق 22 گانه تهران و همچنین در شمال کشور می توانیم بهترین خدمات را به شما ارائه بدهیم. حتما با ما در ارتباط باشید.